KALİTE POLİTİKAMIZ

Tekstil sektöründe gelişen teknolojik şartlara uyum göstererek, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına zamanında cevap verecek ev tekstil ürünlerini en ekonomik şartlarda sürekli güvenilir bir kalitede üreterek pazar payını ve rekabet gücünü arttırmak işletmemizin kalite politikasıdır.

Bu politika ışığında OZANTEKS A.Ş. yönetimi;
  • Kalite Yönetim Sisteminin gereği olan faaliyetlerin planlı ve sistematik olarak gerçekleşmesini sağlamak amacıyla gerekli olan mali ve insan kaynaklarını temin eder.
  • Çalışanların sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına alarak eğitim ve bireysel gelişimini arttırmayı ve kalite bilincinin yükseltimesini sağlar.
  • Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar tarafından Kalite Politikasının anlaşılmasını ve uygulanarak kalite sisteminin etkinliğinin geliştirilmesini sağlar.
  • Hedeflerin gerçekleştirilmesi için tam katılımın olduğu iç ortamı oluşturur ve sürdürür.
  • Yasalar çerçevesinde belirlenmiş olan çalışma saatlerine uyar, gerekli olduğu durumlarda yasal limitler aşılmadan fazla mesai uygular, çalışma saatleri arasındaki dinlenme sürelerini dikkate alır.
  • Üretim sürecinde istenilen kalitenin ilk seferde, sürekli olarak doğru yapılmasını ve mükemmellik kavramının oluşmasını topluma, çevreye ve yasalara karşı sorumluluğunun bilinci içerisinde gerçekleştirir.

OZANTEKS A.Ş. yönetimi olarak, müşteri memnuniyetini esas alarak Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.